Reef Diver (Swiss Made) – ADZ-2045-01

3 669  z VAT

SKU: ADZ-2045-01 Kategorie: , ,
Opis

Opis

Odważny styl spotyka techniczną doskonałość w automatycznym zegarku Reef Diver.

Entuzjaści zegarków do nurkowania znajdą w nim kompletny zestaw, który wytrzymuje ciśnienie do 300 metrów pod wodą, a z dodanym mechanizmem zaworu helowego jest jeszcze bezpieczniejszy.

Reef Diver ma solidną kopertą z nierdzewnej stali o średnicy 45 mm, bransoletę z ogniwami solid end zapewniającą perfekcyjne dopasowanie, a do paczki jest także dołączony tdodatkowy silikonowy pasek, aby w razie potrzeb zmniejszyć masę zegarka.

Szkło szafirowe chroni przed rysami front zegarka, a chojnie zaaplikowana na wskazówki i indeksy masa świecąca Swiss Super Luminova zapewnia czytelność w ciemnych warunkach. Zegarek jest napędzany przez mechanizm automatyczny Swiss ETA 2824.

Drobiazgowa uwaga poświęcona detalom zaprocentowała w postaci przejrzystości zegarka i jego osiągów. Zegarki Reef Diver podlegają ścisłej kontroli jakości, aby dostarczyć klientowi zegarek dla nurków o najwyższej jakości. Reef Diver jest przeznaczony dla pewnych siebie mężczyzn szukających stylowego, dokładnego i niezawodnego zegarka-narzędzia.

Atrybuty

Dodatkowe informacje

Marka

Czas dostawy

Garmin - dostawa kurierem następnego dnia roboczego od wysyłki

Bólido, Circula, ColaReb®, Meccaniche Veneziane, Polar, Squale - dostawa kurierem do 1. tygodnia

Atto Verticale, Audaz, Gruppo Gamma, Le Jour, Martenero, Panzera, TACS, Venturo, Xicorr - dostawa kurierem do 2. tygodni

---
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalnie zapakowane i pochodzą bezpośrednio od producentów.
Zegarki Garmin oraz Polar pochodzą wyłącznie z oficjalnej, polskiej dystrybucji i posiadają pełną gwarancję producenta.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Circula i ColaReb® w Polsce.