Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show sidebar
Filtruj wg ceny
Szerokość koperty:
Marka:
Swiss Made
Wodoodporność

Nereide – informacje

Kolekcja Meccaniche Veneziane Nereide jest hołdem złożonym weneckiej łodzi podwodnej, która brała udział w walkach pierwszej wojny światowej i została zatopiona w 1915 r. Wrak łodzi został odnaleziony dopiero po ponad pół wieku. Natomiast zegarek odwołuje się swoim designem do wyglądu łodzi podwodnych drugiej wojny światowej.

Meccaniche Veneziane Nereide jest skierowany do osób, które szukają wysokiej jakości zegarka automatycznego, który łączy klasyczne elementy, takie jak skórzany pasek (ręcznie wykonany we Włoszech) z nowoczesną stylistyką tarczy i bezela, które występują w mnogości kolorów. Zegarek powinien przypaść do gustu wszystkim tym, którzy szukają uzupełnienia swojej półformalnej stylizacji.

Meccaniche Veneziane używa w tym modelu automatycznego mechanizmu CAL.MV285 ze znakiem wysokiej jakości Swiss Made, który jest gwarantem najwyższej klasy produktu. Mechanizm został zmontowany w Szwajcarii i poddany najbardziej restrykcyjnym testom jakości.

Meccaniche Veneziane Nereide posiada również kopertę ze stali nierdzewnej 316L, odporne na zarysowania sklepione szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną i transparentny dekiel prezentujący piękne mechanizmy czasomierza. Zegarek został zawieszony na pasku wykonanym ręcznie we Włoszech z garbowanej roślinnie toskańskiej skóry Elbamatt (w innych wersjach dostępny z paskiem gumowym lub bransoletą).

Nereide