Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Show sidebar
Filtruj wg ceny
Szerokość koperty:
Marka:
Rodzaj paska:
Swiss Made
Wodoodporność

MARKA

gruppo gamma zegarki

WYZYWAJĄCO NIE Z GŁÓWNEGO NURTU

Gruppo Gamma zostało założone w 2013 roku jako mała, niezależna marka produkująca zegarki z duszą. Poszukujemy sposobów modernizacji i ponownego zdefiniowania zegarka jako narzędzia, czerpiąc inspirację z historycznych zegarków XX wieku.

W krótkim czasie udało nam się stać marką docenianą przez kolekcjonerów i entuzjastów. W ciągu kilku miesięcy od utworzenia nasi klienci utworzyli klub online właścicieli. Dzisiaj ta społeczność składa się z klientów, miłośników i dealerów z całego świata.

DOŁĄCZ DO CLUB GAMMA

gruppo gamma cena

zegarki dla mężczyzn

Niektóre mainstreamowe marki powtarzają raz za razem te same koncepty i ustalają bezsensowne ceny, a wszystko w imię “dziedzictwa”. Niektóre modowe marki uciekają się do zmyślonych historii, pretensjonalnych reklam i eleganckich witryn sklepowych, aby przyciągnąć klientów.

Wierzymy, że dobry design powinien z czasem ewoluować, a stworzenie dobrego zegarka i znalezienie na niego nabywcy jest możliwe bez nadmiernych kosztów i wymyślnych historii.

Nasi partnerzy od produkcji wytwarzają części z górnej półki dla luksusowych marek. Mamy swój salon wystawowy, centrum serwisowe i sieć szanowanych, autoryzowanych sprzedawców.

Utrzymujemy wielkość produkcji na dającym się kontrolować poziomie, tak, abyśmy ciągle mieli czas pozostać w kontakcie z naszymi klientami. Bądź pewien, że Twoje doświadczenie użytkownika naszych zegarków będzie wyjątkowe.