Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Show sidebar
Filtruj wg ceny
Szerokość koperty:
Marka:
Rodzaj paska:
Wodoodporność

zegarki damskie

CIRCULA 1955…

Założyciel marki Heinz Huber dorastał otoczony zegarkami w rodzinnej hurtowni zegarków Huber & Co, powstałej w 1926 roku. Szalone lata 50. były czasem przebudzenia (czytaj więcej w artykule “Styl lat 50…”). Heinz Huber znalazł się w ich środku i założył firmę zegarkową w 1955 w Pforzheim, centrum niemieckiego zegarkowego i biżuteryjnego przemysłu w “Czarnym Lesie” (Szwarcwald). Nazwał markę Circula od cyrkulacji balansu w mechanicznych werkach.

Dziś, tak samo jak wtedy, naszym celem jest tworzenie dobrych, precyzyjnych zegarków o wysokiej jakości i w uczciwej cenie.

ekskluzywne zegarki

…I TERAZ

Po okresie nieaktywności, Cornelius Huber, prawnuk założyciela, wskrzesił Circulę w 2018 roku, aby budować na dziedzictwie i podążać za swoją pasją. Tak samo jak jego pradziadek, i on dorastał w rodzinie hurtowników zegarków. Po udanej premierze zegarków kwarcowych, powróciliśmy do produkcji mechanicznych arcydzieł z pierwszej ligi. W hołdzie dla założyciela i nazwy marki, koło balansowe jest wytłaczane na koronce. Wszystkie zegarki są produkowane ręcznie w Pforzheim, a w kolekcji Heritage nawet mechanizmy zostały wyprodukowane w całości w Niemczech (więcej w “Mechanizmy vintage Circuli”).

zegarki sklep internetowy

DAWNE MODELE: DZIEDZICTWO I INSPIRACJA