Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Show sidebar
Filtruj wg ceny
Marka:

Paski do zegarków – informacje

Paski do zegarków to nieodzowny element każdego szanującego się sklepu z zegarkami. O ile pasek do zegarka przypisany do konkretnego modelu przez producenta tworzy z nim spójną całość, samodzielny wybór paska może dać ogromne możliwości tworzenia nowych stylizacji. Zależnie od potrzeby ten sam zegarek na skórzanym pasku może współtworzyć oficjalny, biznesowy look, zawieszony na metalowej bransolecie dodawać noszącemu nonkonformistyczny charakter, a w mariażu z paskiem gumowym lub płóciennym idealnie sprawdzi się w sportowych zastosowaniach. Weźmy do tego różne kolory tarcz zegarków i bezeli oraz mnogość barw pasków w połączeniu z rozmaitymi materiałami, z których są wykonane. I na koniec pomyślmy o ilości wariacji, jakie mogą z tego powstać!

Paski do zegarków to niewątpliwie akcesoria, które umożliwiają zabawę stylem, ale od czego zacząć? Na początek pomocna może być odpowiedź na pytanie: co chcemy osiągnąć poprzez wymianę oryginalnego paska na inny? Jak wcześniej wspomniano, określony materiał, z którego wykonane są paski do zegarków, jest zazwyczaj kojarzony z określonym stylem. Paski ze skóry najlepiej pasują do eleganckiego stroju – do pracy, w której jest wymagany określony dress code, na biznesowe spotkanie, na wytworną kolację. Oczywiście im bardziej oficjalne wyjście, tym bardziej wyważony kolor powinien być brany pod uwagę: czarny, brązowy lub szary. Pasek skórzany do zegarka to bezpieczny wybór we wszystkich sytuacjach, które wymagają od nas elegancji i powściągliwości. Popularne marki stosują skórę bardzo wysokiej jakości różnego pochodzenia, nawet tak wyszukaną, jak skóra strusia.

Paski skórzane do zegarków niewątpliwie mają swoje zalety, ale nie sprawdzą się w każdej sytuacji. Chcesz być bardziej nowoczesny? Wybierz bransoletę! Bransolety od renomowanych producentów są zazwyczaj z tak samo wysokiej jakości materiału jak koperty zegarków. Nierdzewna stal pozostaje elegancka, ale zupełnie zmienia wygląd całego zegarka, nadając mu odważniejszy i mniej formalny charakter. Zwykle cena zegarków na bransolecie jest wyższa; zegarek z bransoletą jest też cięższy i zimniejszy w dotyku, więc te czynniki również powinny być brane pod uwagę przy zakupie. Ciekawy rodzaj bransolety to pasek mediolański – gładka siatka ze stali, której wzór powstał w Mediolanie pod koniec dziewiętnastego stulecia. Pleciona na specjalistycznych włoskich maszynach charakteryzuje się powtarzalnym wzorem, równie eleganckim co nowoczesnym.

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie paskami nato. Są to paski z wytrzymałego nylonu, półformalne w wyglądzie, bardzo wytrzymałe i niezwykle wygodne. Nadają się do sportowych ubrań, a ich zaletą, oprócz już wspomnianych, jest niższa cena.
Paski, do których należy się jeszcze odwołać, to paski gumowe i płócienne. Ich cena jest najniższa spośród wszystkich wymienionych, ale zarówno ilość ich zastosowań do luźniejszego stroju i trwałość mogą być kuszącą propozycją.

Słynny włoski producent, od trzydziestu lat dostarczający najwyższej jakości paski do renomowanych zegarków, ColaReb, jest dostępny również u nas. Możesz zrobić zakupy w naszym sklepie i nabyć produkty należące do każdej z 26 niezwykłych kolekcji (każda z nich pozwala dopasować długość i kolor do swoich potrzeb). Sklep WatchBay jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem pasków ColaReb w Polsce. To dla nas wielki powód do dumy.

Paski do zegarków, to, jak się okazuje, temat-rzeka. Zegarki posiadane przez kolekcjonerów są dla nich znaczącym hobby, a paski dobierane do tworzenia nowych konfiguracji to kolejne narzędzie realizacji ich pasji.

Paski do zegarków mogą całkowicie odmienić wygląd posiadanego czasomierza, a ich cena, nawet tych z najwyższej półki, ciągle pozostaje atrakcyjna w porównaniu do zakupu nowego zegarka. Dzięki nowemu paskowi posiadany już model zegarka może zyskać zupełnie nowe życie!